XІХ Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE – 2021»

З 19 по 21 жовтня 2021 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15,ст.м. «Лівобережна») відбудеться XІХ Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE – 2021». Захід проводиться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України та має найвище визнання серед міжнародних виставок – сертифікат Всесвітньої організації виставкової індустрії (UFI).

Під час проведення заходів висвітлюється діяльність водогосподарських організацій у напрямках забезпечення населення та галузей економіки водними ресурсами, експлуатації державних меліоративних фондів, захисту територій від шкідливої дії води, міжнародної діяльності та створення сприятливого інвестиційного клімату у сфері водного господарства, підвищення рівня громадської відповідальності щодо охорони та запобігання забрудненню водних ресурсів тощо.

20 березня 1 000 000 дерев за 24 години

20. 03. 2020 року в рамках еко-проєкту «Озеленення України» запланована акція “Посадимо 1 000 000 дерев за 24 години”. Мета проєкту – відновити екосистему України та світу загалом, розвинути екологічну свідомість усіх людей планети.
РОВР у Хмельницькій області планує взяти участь в акції.

Всесвітній день води

22 березня – Всесвітній день води.
Відзначення Всесвітнього дня води спрямоване на привернення уваги людства до існуючих проблем водних ресурсів:
антропогенного забруднення шляхом скидання неочищених стічних вод;
площинного змиву токсичних сполук з поверхні агроландшафтів;
надмірного рекреаційного навантаження;
засмічення, тощо.

День Південного Бугу

22 травня 2020 року – День Південного Бугу.
Відзначення Дня Південного Бугу проводиться з метою привернення уваги громадськості до першочергових завдань щодо захисту і забезпечення екологічно чистого стану річок басейну Південного Бугу, раціонального використання, охорони та відтворення водних ресурсів.

Міжнародний день Дністра

В останню неділю травня, яка припадає на 31 число, відзначається Міжнародний день Дністра.
Відзначення Міжнародного дня Дністра спрямоване на привернення уваги громадськості до екологічного стану водних об’єктів у басейні Дністра з метою покращення екологічної освіти, виховання шанобливого ставлення до водних ресурсів.