Витрати на охорону праці

розміщено в: Новини | 0

В Регіональному офісі водних ресурсів у Хмельницькій  області продовжується робота з забезпечення належних умов праці на виробництві, попередження випадків травматизму, дорожньо-транспортних пригод та пожеж на водогосподарських об’єктах.

За вісім місяців  2019  року на виконання заходів з охорони праці в Регіональному офісі водних ресурсів у Хмельницькій області було використано 179,3 тис.грн..  

В серпні місяці було замінено та встановлено прилади та елементи систем штучного освітлення виробничих, адміністративних та санітарно – побутових приміщень, робочих місць, проходів, аварійних виходів в адмінбудинку РОВР та виробничих базах дільниць на суму 2,1 тис.грн., для захисту працюючих  від ураження  електричним  струмом проведено заміну та  встановлення приладів та струмоведучих елементів електромережі в адмінбудинку РОВР та виробничих базах дільниць на суму 2,6 тис.грн..

Для покращення санітарно – побутових потреб виробничих та  санітарно-побутових приміщень, робочих місць в адмінбудинку РОВР та виробничих базах дільниць було використано 17,1 тис.грн. 

Забезпечено  працівників спеціальним одягом, взуттям, засобами  індивідуального захисту, миючими засобами на суму 2,0 тис. грн.;

Залишити відповідь