Гідрометеорологічна і водогосподарська обстановка з 18 по 24 січня 2023 року

розміщено в: Інше, Новини | 0

Погода минулого звітного періоду на Хмельниччині відзначалась невеликими коливаннями температури повітря, помірним вітром та часом з дрібними дощами та памороззю.  Сніговий покрив на території області відсутній.

Максимальні та мінімальні значення температури повітря становили  вдень 3оС тепла…2оС морозу, в нічні періоди 4оС морозу…2оС тепла.

На річках відбувалось коливання рівнів води в межах русел з перевагою зниження. На штучних водних об’єктах та річках льодостав відсутній. Згідно даних водомірних постів, в порівнянні з відмітками на кінець минулого тижня, зміна рівнів води наступна:

Суббасейн р. Прип’ять:

На річці Горинь (в/п Ямпіль) впродовж тижня коливання рівнів води з перевагою зниження. Рівень становить 336 см над «0» графіка, при виході води на заплаву  537 см..

Басейн р. Південний Буг:

На р. П.Буг (в/п Пирогівці) рівень води на початок та на кінець тижня загалом залишався без змін і становить 222 см над «0» графіка, при виході води на заплаву 360 см.

Басейн р. Дністер:

На лівобережних притоках р. Дністер відбувалось коливання  рівнів води з максимальною інтенсивністю ±(7-3) см/добу, або на іншій частині водпостів, в окремі дні, рівні залишались без змін.

Режим роботи водосховищ

Дані про рівні води  найбільших водосховищ в області, у розрізі басейнів річок Дністер, Південний Буг та суббасейну річки Прип’ять, наступні:

– Щедрівське водосховище (25,25 млн. м3) працює за режимами встановленими по басейну р. Південний Буг за рекомендацією Міжвідомчої комісії та затвердженими Держводагентством. Рівень води перебуває на відмітці 265,61 мБС (НПР=265,50 мБС).

– Водосховище (водойма-охолоджувач) Хмельницької АЕС (120,00 млн. м3) працює за спеціальним режимом згідно правил експлуатації та  дозволу на спеціальне водокористування. Рівень води перебуває на відмітці 202,49 мБС (НПР=203,00 мБС).

– Дністровське водосховище,  яке є південною межею території області, працює за режимами встановленими Держводагентством за рекомендацією Міжвідомчої комісії Рівень води перебуває на відмітці 116,52 мБС (НПР=121,00 мБС).

Залишити відповідь