День Дніпра

розміщено в: Інше | 0

Хочеш надихаюче, позитивно та з користю провести час у неділю 7 липня?

Тоді тобі до нас. Бери сім’ю, друзів, батьків, домашніх улюбленців і приходь на вул. Оболонська набережна, 1, 7 липня об 11.00

На тебе чекатиме видовищний переплив Дніпра «Swim across Dnipro». Дистанція, яку долатимуть плавці – 500 метрів.

День Дніпра – це можливість поєднати у одному заході розваги для дітей з екологічною складовою, чилінг, майстер-класи та вкотре звернути увагу громадськості на екологічні проблеми головної водної артерії України – Дніпра.

Обговорити інституційні зміни у водному секторі України та впровадження нової філософії управління водними ресурсами за басейновим принципом, зокрема підготовку Плану управління річковим басейном Дніпра за підтримки ЄС.

Для дітей буде облаштовано аква-містечко, де вони малюватимуть, танцюватимуть, отримуватимуть призи та дізнаються, що таке «водний слід» і «ебру».

Запрошуємо всіх стати активними учасниками зариблення Дніпра. Зокрема, до Дніпра буде випущено стерлядь.

Це червонокнижний вид риби, що має велике значення для відновлення рибогосподарського потенціалу та підтримання сталих запасів риби у Дніпрі.

Любителі риболовлі матимуть гарну можливість позмагатися у вправності зі спінінгом.

До речі, на вас чекатиме флешмоб «Водні мавки» і на завершення заходу концерт і пінна дискотека – розвага, яку так обожнюють діти.

День Дніпра – це не просто еко-фест, а платформа дій, місією якої є привернути увагу суспільства до питань стану водних ресурсів, зокрема річки Дніпро.

Суспільство має виробити у себе звичку не смітити, сортувати сміття, користуватися безфосфатними миючими засобами і дбайливо ставитися до водних ресурсів та навколишнього середовища у цілому.

До зустрічі, приходь!

Ми чекаємо саме на тебе!

У заході запланована участь:

• заступника Міністра екології та природних ресурсів України Mykola Kuzio,

• керівника відділу програм зовнішньої допомоги ЄС Представництва Європейського Союзу в Україні Йоганнеса Бауера,

• Голови Держводагентства Iryna Ovcharenko,

• Голови Держрибагентства Yaroslav Belov,

• генерального директора ПрАТ «Укргідроенерго» Ігоря Сироти.

Організатор заходу Державне агентство водних ресурсів України, за підтримки Міністерство екології та природних ресурсів УкраїниДержрибагентство України, Регіонального проекту ЄС «Водна ініціатива плюс» EUWI+), ПрАТ «Укргідроенерго»AQUAMAN 3.8Басейнове управління водних ресурсів середнього Дніпра, Київської міської державної адміністрації, Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

Акредитація ЗМІ: за тел.: 044-246-71-40; 044-234-03-87, 066-202-63-23, e-mail: kovtunenko@davr.gov.ua, simkova@davr.gov.ua.

На всі ваші питання радо дадуть відповідь:

Вікторія Ковтуненко за тел. 044-246-71-40; 066-202-63-23, e-mail: kovtunenko@davr.gov.ua 
Simkova Yevheniia за тел. 044-234-03-87, 097-710-90-79, e-mail: simkova@davr.gov.ua.

Локація Dnipro Day – 2019: вул. Оболонська набережна, 1, біля Саду каменів.

Транспортне сполучення:

– від станції метро «Мінська» тролейбусом №№ 47, 88, маршрутним таксі №№ 476, 485 до зупинки «Академія водного транспорту»

– від станції метро «Почайна» тролейбусом № 34 до зупинки «Академія водного транспорту»

– від станції метро «Оболонь» тролейбусом №№ 47, автобусом № 77, маршрутним таксі № 476.

Від Коледжу морського і річкового флоту Київської державної академії водного транспорту ім. Гетьмана П.Конашевича-Сагайдачного пройти пішки приблизно 6 хвилин.

Залишити відповідь