ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

розміщено в: Новини | 0

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 1. Планована діяльність. Регулювання русла (розчистка) р. Південний Буг для захисту від підтоплення повеневими водами с. Холодець Волочиського району Хмельницької області.
  Довжина розчистки русла р. Південний Буг протяжністю 5,6 км та водовідвідного каналу протяжністю 0,388 км, влаштування 5-ти акумулюючи водойм поверхневого стоку, будівництво 5-ти підпірних шлюзів – регуляторів, реконструкція водовідвідних каналів із заміною їх на ловчі колектори загальною довжиною 0,289 км.
  Мета – забезпечення захисту від підтоплення сільгоспугідь та присадибних ділянок
  с. Холодець, а також покращення гідрологічного режиму р. Південний Буг.
 2. Суб’єкт господарювання. Регіональний офіс водних ресурсів у Хмельницькій області, код ЄДРПОУ 05441893, адреса: 29013, м. Хмельницький, вул. Соборна, 29,
  тел. (0382) 79-57-98, e-mail: kmelovr@ukr.net
 3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення. Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації, адреса: 29000, м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, тел. (0382) 65-69-59;
  e-mail: 42814282@mail.gov.ua; контактна особа: Шибецька Валентина Олександрівна.
 4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля. Дозвіл на виконання будівельних робіт, що видається Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області.
 5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань. Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.
  Громадські слухання відбудуться 23.03.2020 року, о 12 год. 00 хв. у приміщенні Холодецької сільської ради за адресою: Хмельницька обл., Волочиський р-н, с. Холодець, вул. Бродського, буд. 16
 6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності. Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації; 29000,
  м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, тел. (0382) 65-69-59;
  e-mail: 42814282@mail.gov.ua; контактна особа: Шибецька Валентина Олександрівна.
 7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій. Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації; 29000, м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, тел. (0382) 65-69-59;
  e-mail: 42814282@mail.gov.ua; контактна особа: Шибецька Валентина Олександрівна. Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.
 8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності. Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 171 аркуші.
 9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними:
  1. Холодецька сільська рада: Хмельницька обл., Волочиський р-н, с. Холодець, вул. Бродського, буд. 16, тел. 03845-92231; контактна особа Фриз Віктор Анатолійович, ознайомлення з звітом з 27.02.2020 р.
  2. Регіональний офіс водних ресурсів у Хмельницькій області, адреса:
  м. Хмельницький, вул. Соборна, 29, тел. (0382) 79-57-98,
  e-mail: kmelovr@ukr.net, контактна особа:
  Каражбей Ігор Вікторович, ознайомлення з звітом з 27.02.2020 р.

Залишити відповідь