‼️До уваги водокористувачів‼️

розміщено в: Новини | 0

‼️Звіт про використання води форма № 2ТП-водгосп (річна)

🛑Відповідно до Порядку ведення державного обліку водокористування затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 № 78 буде здійснюватися приймання звітів за формою звітності № 2ТП-водгосп (річна).

❗️Звіт про використання води за 2019 рік водокористувачами подається не пізніше 01 лютого 2019 року.

🛑Звіт складається на основі даних первинного обліку водокористування згідно з показниками засобів вимірювальної техніки, результатів вимірювань показників якості води (не менше ніж один раз на квартал) (п. 1.7 Порядку ведення державного обліку водокористування).

🛑Водокористувачі, які здійснюють передачу води іншим водокористувачам та/або прийом зворотних (стічних) вод від інших водокористувачів, при поданні Звіту надають перелік таких водокористувачів з інформацією щодо об’ємів води, врахованих у договорах на водопостачання (поставку води) і водовідведення. (п. 1.10 Порядку ведення державного обліку водокористування).

🛑Аналіз достовірності звітних даних здійснюється на підставі наданих водокористувачами даних первинного обліку водокористування та результатів хімічних аналізів води, дозволів на спеціальне водокористування, а також нормативних розрахунків водокористування та водовідведення (п. 1.15 Порядку ведення державного обліку водокористування).

🛑При здачі звіту водокористувачам необхідно надати копії таких документів:

✔️дозволу на спеціальне водокористування;

✔️нормативного розрахунку водокористування та водовідведення;

✔️протоколів лабораторних досліджень якості води за звітний період.

📍Прийняття звітів № 2ТП-водгосп (річна) здійснюється за адресою: м. Хмельницький, вул.Соборна, 29, каб. 45, 45а.

📞Отримати консультацію та додаткову інформацію можна за телефоном відділу ведення водного кадастру та моніторингу вод (0382)-79-55-97

📄Бланк та інформацію щодо заповнення Звіту можна знайти на офіційному сайті Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області у розділі “Офіційні матеріали” – ” Рекомендації щодо заповнення форми № 2ТП-водгосп (річна)”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *