🎉Відзначення Дня Західного Бугу🎉

розміщено в: Новини | 0

11 серпня 2019 року у м. Золочів, Львівської області відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Західного Бугу🌊, в яких прийняли участь працівники Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області.

🔵Західний Буг, на відміну від інших річок, починається не маленьким потічком з джерельця, а досить повноводним потоком з колодязя на джерелі в мальовничому селі Верхобужі, Золочівського району, Львівської області. Воно шановане людьми: обмуроване, огороджене, прикрашене скульптурами і цікаве своєю потужністю – з джерела витікає відразу річка💧, яка вже через декілька десятків метрів стрімко спадає з обриву невеликим водоспадом💦і утворює пінистий потік, протікаючи через декоративний млин.

🔵Західний Буг протікає територією трьох держав: України, Республіки Польща та Республіки Білорусь і несе свої води у Балтійське море🌊

🔵В рамках відзначення Дня Західного Бугу у Золочівському замку було підписано Угоду про співробітництво в басейні Західного Бугу між Басейновим управлінням водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну (м. Львів, Україна) та Регіональним управлінням водного господарства в м. Люблін (Республіка Польща).

🔵Також під час святкування для мешканців та гостей Золочова проводились інтерактивні розваги, конкурси, майстер класи для дітей та дорослих, всі бажаючі мали приємну можливість відвідати ярмарок екотоварів та корисної їжі.

🔵День Західного Бугу – це не тільки вшанування важливої ролі річки в житті людей, а й можливість переглянути своє ставлення до природи в цілому, долучитись до заходів, що позитивно впливатимуть як на стан річки, так і на навколишнє природне середовище❗️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *