Виготовлення паспортів водних об’єктів та технічної документації на гідротехнічні споруди водних об’єктів області

розміщено в: Новини | 0

🔹Передача водних об’єктів у користування на умовах оренди суб’єктам аквакультури здійснюється відповідно до ст..51 Водного кодексу України, при наявності паспорта водного об’єкта.

🔹Порядок розроблення паспорта водного об’єкта та його форма затверджено наказом Мінприроди України від 18.03.2013 № 99 «Про затвердження порядку розроблення паспорта водного об’єкта». 
🔹Уповноваження щодо надання водних об’єктів у користування на умовах оренди у межах населених пунктів належать сільським, селищним та міським радам, а за межами населених пунктів – обласним державним адміністраціям.

Регіональний офіс водних ресурсів у Хмельницькій області продовжує виконувати роботи по розробленню паспортів водних об’єктів у Хмельницькій області та виготовленню технічних характеристик (Паспорт ГТС) на гідротехнічні споруди (ГТС), ставків та водосховищ, для подальшого отримання в установленому чинним законодавством порядку правовстановлюючих документів на гідротехнічні споруди штучних водних об’єктів і впровадження їх платного використання шляхом передачі в оренду.

 🔴Станом на 13.12.2019 року спеціалістами РОВР у Хмельницькій області розроблено 86 паспортів водних об’єктів та виготовлено паспорти ГТС на 67 гідротехнічних споруд водних об’єктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *