Міжнародний водний форум “AQUA UKRAINE – 2020”

розміщено в: Новини | 0

З 10 по 12 листопада 2020 року в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15, ст. м “Лівобережна”) відбудеться XVIII Міжнародна спеціалізована виставка “AQUA UKRAINE – 2020”. Захід проводиться за розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України та має найвище визнання серед міжнародних виставок – сертифікат Всесвітньої організації виставкової індустрії (UFI).

Протягом 17‑ти років AQUA UKRAINE залишається визнаним лідером серед заходів, присвячених питанням забезпечення водними ресурсами, очистки промислових стоків, впровадження найкращих світових стандартів, передових досягнень і технологій водопостачання та водовідведення, запобігання забрудненню водних ресурсів, застосування екологічно чистих технологій водозбереження. Саме тому форум входить до списку стратегічно важливих і вагомих заходів, обов’язкових для участі та підтримки з боку профільних міністерств, відомств, асоціацій та міжнародних організацій.

Центральним заходом ділової програми і головним майданчиком для міжнародного діалогу про тенденції галузі є Конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства» (організатор Міністерство розвитку громад та територій України). Тематика Конгресу присвячена найактуальнішим питанням розвитку водопровідно‑каналізаційного господарства та органічно доповнюється іншими заходами програми AQUA UKRAINE з першочергової проблематики у сфері якості води та управління водними ресурсами.

Детальніше за посиланням: https://www.iec-expo.com.ua/aquaua-2020.html

Залишити відповідь