✅Засідання комісії ТЕБ і НС при облдержадміністрації

розміщено в: Новини | 0

🔵Сьогодні під керівництвом т.в.о. голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулося планове засідання комісії з питань ТЕБ і НС при облдержадміністрації. На засіданні були присутні члени обласної комісії, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, відомств, установ області та інші запрошені.

🔵Першим питанням порядку денного заслухано інформацію про стан техногенної безпеки потенційно небезпечних об’єктів, об’єктів підвищеної небезпеки та впровадження автоматизованих систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей в разі їх виникнення.

🔵В продовження засідання заслухано інформацію про стан організації заходів щодо створення, використання та утримання фонду захисних споруд цивільного захисту області.

Володимир Кальніченко зауважив, що дане питання неодноразово розглядалось на засіданнях комісії з питань ТЕБ і НС облдержадміністрації, рішенням яких ставились конкретні завдання. За його словами, окремі міста і райони поставились до виконання поставлених завдань відповідально, в результаті проведеної роботи покращено стан справ, але є такі які віднеслись до виконання завдань безвідповідально, не вживають заходи щодо приведення споруд в готовність.

🔵Більш детально з даного питання доповів начальник управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Юрій Корева. Юрій Миколайович розповів про стан організації роботи з навчання керівного складу органів управління у сфері цивільного захисту та населення  щодо порядку дій під час виникнення надзвичайних ситуацій та створення резервних фондів та  місцевих матеріальних резервів.

🔵Також було разглянуто ряд інших питань та прийнято відповідні рішення комісії. У засіданні взяв участь заступник начальника РОВР у Хмельницькій області Лесневич О.В.

https://www.adm-km.gov.ua/?p=61500

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *