День працівників водного господарства в Україні відзначається у першу неділю червня

розміщено в: Новини | 0

31 травня 2024 року, напередодні свята, в актовому залі Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області з нагоди прийдешнього професійного свята відбулися урочисті збори.

З привітальним словом виступила начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області Наталія Галкіна, подякувавши за роботу  всьому колективу:

«Вітаю з професійним святом усіх тих, хто стоїть на варті захисту, збереження і відновлення водних ресурсів, як важливої ланки цілісної екосистеми нашої країни. Вода –  це життя! Кожен з нас добре знає і усвідомлює цінність води. Значення цього безцінного природного ресурсу в сучасному світі зростає з кожним днем.

Велика шана усім працівникам за нелегку повсякденну працю!

 Бажаю  мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя, оптимізму, творчого натхнення!

Особлива подяка воїнам-колегам та усім воїнам Збройних Сил України  за непохитну відданість та службу в ім’я національної безпеки та миру нашої країни. Ви – взірець мужності, наша гордість! Низький вам уклін!»

За сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм та плідну працю, активну життєву позицію та з нагоди відзначення Дня працівників водного господарства,  працівників Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області відзначено нагородами.

Залишити відповідь