17 КВІТНЯ – ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

розміщено в: Новини | 0

Щорічно, починаючи із 1999 року, третьої суботи квітня в Україні відзначається День довкілля згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98.

Цього року День довкілля припадає на 17 квітня.

В цей день органи державної влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації із залученням громадськості, широких верств населення проводять комплекс заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрій населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел,  збереження природно-заповідних та інших особливо цінних об’єктів, поширення екологічних знань, активізацію державного та громадського контролю за додержанням природоохоронного законодавства

На жаль, сьогодні проблема збереження життя на Землі стоїть дуже гостро і важливо розуміти, що сучасний світ опинився на межі катастрофи. Повені, буревії, урагани, забруднене повітря та вода ставить людство у складне становище: або воно змінить своє ставлення до природи, або незабаром перестане існувати.

Найбільша шкода навколишньому природному середовищу здійснюється громадянами через низький рівень екологічної свідомості та культури поведінки на природі, їх байдужості до майбутнього нашої держави.

Кожен громадянин своїми, здавалось би незначними, діями щодня, може принести більше користі довкіллю ніж глобальні проекти.

Слідкуймо за своїм споживанням та діями аби зробити довкілля кращим!

Залишити відповідь